-
-
-

Nasz zespół

Tomasz Wroński

Założyciel biura. Ambitny, wytrwale dążący do celu. Jego pozytywne nastawienie oraz cechująca go otwartość i komunikatywność pomagają mu w dobrym zrozumieniu potrzeb klientów. Twórczy i mocno zaangażowany w swoją pracę. Posiada duże doświadczenie w tworzeniu relacji z klientami. Szeroko pojęta branża nieruchomości to jego pasja, którą chce ciągle rozwijać. Absolwent WNEiZ Uniwersytetu Szczecińskiego na specjalizacji: Wycena, Obrót i Zarządzanie nieruchomościami. Dzięki swojemu wykształceniu z łatwością odnajduje się wśród umów oraz zagadnień prawnych związanych z nieruchomościami.

Magdalena Kosmacz

Wysoka jakość to jej standard w życiu prywatnym i zawodowym. Motto, którym kieruje się w pracy pośrednika to: Ten zawód to pasja. Tylko tak można odnieść sukces. Swoją pracę wykonuje z pełnym zaangażowaniem w czym pomocne jest wieloletnie doświadczenie w sprzedaży. Kontakty w biznesie oraz umiejętności negocjacyjne to jej główne atuty. Cechują ją otwarty umysł oraz profesjonalne działanie.

Malwina Naumowicz

Młoda, ambitna i uśmiechnięta. Wytrwale dąży o celu. W swojej pracy stawia głównie na zadowolenie klienta. Do każdego podchodzi w sposób indywidualny z takim samym ogromnym zaangażowaniem. Cechującą ją kreatywność oraz determinację przekłada na dostosowanie oczekiwań klientów do realiów lokalnego rynku nieruchomości. Wszystko co robi, robi z przekonaniem, że praca pośrednika polega głównie na spełnianiu marzeń klientów. 

Newsletter

podaj swój adres email, aby otrzymywać informacje o nowych ofertach